KONST / Litografier / Färglitografi 12612267
nr 1261 2267
Färglitografi
Komposition. Signerad a tergo, numrerad 95/100. Motivet: 10x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:21:43
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr